Archiwum strony BIP dostępne jest pod adresem http://archiwum-umnasielsk.bip.org.pl

Wykaz Sołtysów i Członków Rad Sołeckich na kadencję 2019-2024

 

      Sz.P.

            Imię

      Nazwisko

              Funkcja

Skład Rady Sołeckiej

Pan

Jarosław

Różalski

Sołtys Sołectwa Aleksandrowo

 

Wiesława Rączka
Radosław Zawadzki
Michał Zawadzki

Pani

Grażyna

Sitkiewicz

Sołtys Sołectwa Andzin

Beata Sagalska

Sylwester Białorudzki

Włomierz Olczak

Pan

Kamil

Krawczyk

Sołtys Sołectwa Borkowo

Monika Chylińska

Jadwiga Marmuziewicz

Agata Błaszkiewicz

Pan

Marek

Osiński

Sołtys Sołectwa Broninek

Dariusz Kaczyński

Jolanta Mossakowska

Grzegorz Pacek

Pan

Tomasz

Tomczyk

Sołtys Sołectwa Budy Siennickie

Tomasz Pawłowski    

Wiesław Bożym

Dariusz Romanowski

Pan

Wiesław

Suska

Sołtys Sołectwa Cegielnia Psucka

 

Anna Suska

Marek Rzepkowski

Adam Podgrudny

Pan

Alina

Żołnierzak

Sołtys Sołectwa Chechnówka

Iwona Bednarska

Dorota Żołnierzak

Bogdan Zawadzki

Pani

Halina

Kamińska

Sołtys Sołectwa Chlebiotki

Agnieszka Skrzeczkowska

Elżbieta Wieczorkowska

Wiesław Chojnacki

Pan

Jerzy

Wierzbicki

Sołtys Sołectwa Chrcynno

Waldemar Grzymkowski

Stanisław Bralski

Jan Sierzputowski

Pani

Monika

Sitkiewicz

Sołtys Sołectwa Cieksyn

Kinga Szczypek

Andrzej Sztabnik

Andrzej Sosnowski

Pani

Hanna

Rosocha

Sołtys Sołectwa Czajki

Kwiatkowski Stanisław

Śliwińska Barbara

Genowefa Januchtowska

Pan

Daniel

Gąsiorowski

Sołtys Sołectwa Dąbrowa

Jan Szalwa

Sylwester Świercz

Magdalena Gromala

Pan

Mirosław

Kasiak

Sołtys Sołectwa Dębinki

Jacek Będowski

Joanna Rajkowska

Wojciech Kasiak

Pan

Dariusz

Kosiński

Sołtys Sołectwa Dobra Wola

 

Agnieszka Rogowska
Emilia Siekierska
Zakrzewska Katarzyna

Pan

Piotr

Gogolewski

Sołtys Sołectwa Głodowo

 

Sawicki Grzegorz
Wojciech Roman
Bogdan Kalinowski

Pani

Katarzyna

Kosewska

Sołtys Sołectwa Jackowo Dworskie

Krzysztof Ostrzeniewski

Halina Witosław

Iwona Bieńkowska

 

            Pani

Katarzyna

Sekutowicz

Sołtys Sołectwa Jackowo Włościańskie

 

Adam Olbryś

Grzegorz Włodarski

Małgorzata Witkowska

Pani

Bożena

Nowosielska

Sołtys Sołectwa Jaskółowo

Dębecka Małgorzata

Wierzchoń Rafał

Dębecka Zuzanna

Pan

Zdzisław

Rutkowski

Sołtys Sołectwa Kątne

Czesław Mikulski 

Stanisław Sekudewicz

 Beata Rzepkowska

Pan

Edward Grzegorz

Topczewski

Sołtys Sołectwa Kędzierzawice

Janusz Chmielewski

Ryszard Bryk

Kazimierz Witkowski

Pan

Jarosław

Rudnik

 

Sołtys Sołectwa Konary

 

Adam Rudnik

Piotr Jechalik

 Aneta Tyśkiewicz

Pani

Hanna

Rusin

Sołtys Sołectwa Kosewo

 

Krystyna Śmietańska

Mirosław Strzelczak

 Renata Strzelczak

Pani

Justyna

Rucińska

Sołtys Sołectwa Krogule

 

Cezary Malinowski

Roman Ujazda

 Jarosław Malinowski

Pani

Danuta

Rosłońska

Sołtys Sołectwa Krzyczki-Pieniążki

 

Wojciech Królak    

Elżbieta Łępicka   

Wiesław Górecki

Pan

Sławomir

Krzyczkowski

Sołtys Sołectwa Krzyczki Szumne

 

Wojciech Ostrzeniewski

Rajmund Jaworski

Jerzy Ostrzeniewski

Pan

Andrzej

Dłutowski

Sołtys Sołectwa Krzyczki Żabiczki

Jacek Sadowski

Honorata Księżyk

Ewa Dłutowska

Pan

Jerzy

Lubieniecki

Sołtys Sołectwa Lelewo

Piotr Myśliński

Kamil Makowski

Paweł Obojski

Pani

Alicja

Niezgoda

Sołtys Sołectwa Lorcin

 

Katarzyna Grzymkowska

 Milena Bieniek

 Zbigniew Grzymkowski

Pan

Piotr

Wietecki

Sołtys Sołectwa Lubomin

Renata Malinowska

Dorota Kosela

Wojciech Dąbkowski

Pan

Dawid

Obojski

Sołtys Sołectwa Lubominek

Iwona Obrebska

Katarzyna Szmyt

Sławomira Czachorowska

Pani

Jolanta

Gajewska

Sołtys Sołectwa Malczyn

Tadeusz Kobuszewski

Mariusz Ostrowski

Pani

Dorota

Krajewska

Sołtys Sołectwa Mazewo Włościańskie

Daniel Kamiński

Wiesława Strzelczak

Piotr Komorowski

Pani

Jolanta

Kalinowska

Sołtys Sołectwa Mazewo Dworskie A

Dorota Nawrocka

 Elżbieta Drozd

 Ewa Łyczkowska

Pani

Iwona

Wróblewska

Sołtys Sołectwa Miękoszyn

Wiesław Siwek                                    

    Michał Zalewski             

Joanna Ciosek

Pan

Marek

Sielczak

Sołtys Sołectwa Miękoszynek

Mariusz Suski

Adam Sielczak

Lange Marcin

Pani

Katarzyna

Osińska

Sołtys Sołectwa Młodzianowo

Teresa Borzyńska

Tomasz Borzyński

Sławomir Borzyński

Pan

Krzysztof

Fronczak

Sołtys Sołectwa Mogowo

Tomasz Rasiński

Andrzej Zamęcki

Dariusz Gers

Pan

Łukasz

Karabin

Sołtys Sołectwa Mokrzyce Dworskie

Radosław Szpygiel

Agnieszka Ostrowska

Wioletta Karabin

Pan

Adam

Kosewski

Sołtys Sołectwa Mokrzyce Włościańskie

Mirosław Borkowski

Szczepan Stanisław Kosewski

Grzegorz Zakrzewski

Pani

Barbara

Krzeszewska

Sołtys Sołectwa Morgi

Mariusz Kwiatkowski

Chojnacki Krzysztof

Sławomir Murawski

Pan

Michał

Brodowski

Sołtys Sołectwa Nowa Wieś

Ludmiła Bryśkiewicz

Mateusz Krzeszewski

Grzegorz Więcławski

Pan

Zygmunt

Kantorowski

Sołtys Sołectwa Nowa Wrona

Hanna Szpygiel

Lech Grąbczewski

Beata Gajewska

Pan

Eugeniusz

Hegemajer

Sołtys Sołectwa Nowiny

Monika Jasek

Natalia Monińska

Stanisława Hegemajer

Pan

Wojciech Andrzej

Królak

Sołtys Sołectwa Nuna

Agnieszka Fabisiak

Roman Jaskulski

Zbigniew Piątkowski

Pani

Wioletta

Zawadzka

Sołtys Sołectwa Paulinowo

Marek Osiński

Paweł Zawadzki

Sławomir Korytkowski

Pan

Dariusz

Romański

Sołtys Sołectwa Pianowo

Andrzej Rembecki

Bożena Waśniewska

Witold Kopacz

Pani

Bogumiła

Rębecka

Sołtys Sołectwa Nowe Pieścirogi

Marcin Szarszewski

Wojciech Wacholski

Teresa Lewandowska

Pan

Dariusz

Sawicki

Sołtys Sołectwa Stare Pieścirogi

Łukasz Gburzyński

Agata Jarząb

Ewa Więckiewicz

Pani

Justyna

Ostaszewska

Sołtys Sołectwa Pniewo

Katarzyna Kępczyńska

Marian Wróblewski

Maja Mierzejewska

Pani

Barbara

Kosewska

Sołtys Sołectwa Pniewska Górka

Teresa Wodeńska

 Krzysztof Cendrowski

 Anna Malinowska

Pani

Wiesława

Leleń

Sołtys Sołectwa Popowo Borowe

Krzysztof Ostaszewski

Elżbieta Dzbańska

Anna Zaremba

Pan

Dariusz

Załoga

Sołtys Sołectwa Popowo Północ

Grzegorz Mieszkowski

 Wiesław Łępicki

Bogumiła Żbikowska

Pan

Zbigniew

Wóltański

Sołtys Sołectwa Popowo Południe

Michał Rączka

Bogdan Jastrzębski

Dariusz Jaskułowski

Pani

Urszula

Strzelczak

Sołtys Sołectwa Psucin

Anna Menich

Sławomir Długokęcki

Aldona Sucharzewska

Pan

Michał

Ziółek

Sołtys Sołectwa Ruszkowo

Anna Calińska

Wojciech Sławek

Jarosław Dąbrowski

Pan

Mirosław

Stelmach

Sołtys Sołectwa Siennica

 

Joanna Menich
Małgorzata Kaczmarczyk
Andrzej Menich

Pan

Zbigniew

Bucholc

Sołtys Sołectwa Słustowo

Bogdan Wroński

Monika Jarczyńska-Filasińska

Ryszard Mańkowski

Pani

Renata

Szpręgiel

Sołtys Sołectwa Studzianki

Wioletta Krzyżewska

 Sławomir Popielarski

 Sylwia Olszewska

Pan

Krzysztof

Rzepiński

Sołtys Sołectwa Toruń Dworski/ Włościański

Bożena Karasiewicz

Alicja Fabisiak

Jerzy Kurkowski

Pani

Urszula

Kruszewska

Sołtys Sołectwa Toruń Dworski 2

Teresa Zawadzka

Aneta Pyrzyńska

Katarzyna Kruszewska

Pan

Janusz

Kopacz

Sołtys Sołectwa Wągrodno

Zenon Niezgoda

Marcin Borzyński

Wojciech Kaczyński

Pan

Mariusz

Pasiewicz

Sołtys Sołectwa Wiktorowo

Marta Garstka

Monika Mroziewicz

 Bożena Śmigasiewicz

Pani

Monika

Szostak

Sołtys Sołectwa Winniki

Małgorzata Kanigowska

Bogumiła Żbikowska

Józef Żbikowski

Pan

Mirosław

Ziółkowski

Sołtys Sołectwa Zaborze

Marcin Kobuszewski

Maciej Brzeziński

Piotr Kurpiewski

Pan

Tomasz

Pietras

Sołtys Sołectwa Żabiczyn

Jolanta Wilim

Marta Romanowicz

Piotr Romanowicz

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Miller Krzysztof
  • Data udostępnienia w BIP: 2020-01-10 07:12:54
  • Informacja zaktualizowana przez: Miller Krzysztof
  • Data ostatniej aktualizacji: 2021-07-16 10:04:46
  • Liczba odsłon: 1838
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 377758]

przewiń do góry