Archiwum strony BIP dostępne pod adresem BIP dostępne pod adresem http://archiwum-umnasielsk.bip.org.pl

Wykaz Sołtysów i Członków Rad Sołeckich na kadencję 2019-2024

Sz. P.

Imię

Nazwisko

Funkcja

Skład Rady Sołeckiej

Pan

Jarosław

Różalski

Sołtys Sołectwa Aleksandrowo

Wiesława Rączka
Radosław Zawadzki
Michał Zawadzki

Pani

Grażyna

Sitkiewicz

Sołtys Sołectwa Andzin

Beata Sagalska
Sylwester Białorudzki
Włomierz Olczak

Pan

Kamil

Krawczyk

Sołtys Sołectwa Borkowo

Monika Chylińska
Jadwiga Marmuziewicz
Agata Błaszkiewicz

Pan

Marek

Osiński

Sołtys Sołectwa Broninek

Dariusz Kaczyński
Jolanta Mossakowska
Grzegorz Pacek

Pan

Tomasz

Tomczyk

Sołtys Sołectwa Budy Siennickie

Tomasz Pawłowski
Wiesław Bożym
Dariusz Romanowski

Pan

Wiesław

Suska

Sołtys Sołectwa Cegielnia Psucka

Anna Suska
Marek Rzepkowski
Adam Podgrudny

Pan

Czesław

Żołnierzak

Sołtys Sołectwa Chechnówka

Iwona Bednarska
Dorota Żołnierzak
Bogdan Zawadzki

Pani

Halina

Kamińska

Sołtys Sołectwa Chlebiotki

Agnieszka Skrzeczkowska
Elżbieta Wieczorkowska
Wiesław Chojnacki

Pan

Jerzy

Wierzbicki

Sołtys Sołectwa Chrcynno

Waldemar Grzymkowski
Stanisław Bralski
Jan Sierzputowski

Pani

Monika

Sitkiewicz

Sołtys Sołectwa Cieksyn

Kinga Szczypek
Andrzej Sztabnik
Andrzej Sosnowski

Pani

Hanna

Rosocha

Sołtys Sołectwa Czajki

Kwiatkowski Stanisław
Śliwińska Barbara
Genowefa Januchtowska

Pan

Daniel

Gąsiorowski

Sołtys Sołectwa Dąbrowa

Jan Szalwa
Sylwester Świercz
Magdalena Gromala

Pan

Mirosław

Kasiak

Sołtys Sołectwa Dębinki

Jacek Będowski
Joanna Rajkowska
Wojciech Kasiak

Pan

Dariusz

Kosiński

Sołtys Sołectwa Dobra Wola

Agnieszka Rogowska
Emilia Siekierska
Zakrzewska Katarzyna

Pan

Piotr

Gogolewski

Sołtys Sołectwa Głodowo

Sawicki Grzegorz
Wojciech Roman
Bogdan Kalinowski

Pani

Katarzyna

Kosewska

Sołtys Sołectwa Jackowo Dworskie

Krzysztof Ostrzeniewski
Halina Witosław
Iwona Bieńkowska

Pani

Katarzyna

Sekutowicz

Sołtys Sołectwa Jackowo Włościańskie

Adam Olbryś
Grzegorz Włodarski
Małgorzata Witkowska

Pani

Bożena

Nowosielska

Sołtys Sołectwa Jaskółowo

Dębecka Małgorzata
Wierzchoń Rafał
Dębecka Zuzanna

Pan

Zdzisław

Rutkowski

Sołtys Sołectwa Kątne

Czesław Mikulski 
Stanisław Sekudewicz
 Beata Rzepkowska

Pan

Edward Grzegorz

Topczewski

Sołtys Sołectwa Kędzierzawice

Janusz Chmielewski
Ryszard Bryk
Kazimierz Witkowski

Pan

Jarosław

Rudnik

Sołtys Sołectwa Konary

Adam Rudnik
Piotr Jechalik
 Aneta Tyśkiewicz

Pani

Hanna

Rusin

Sołtys Sołectwa Kosewo

Krystyna Śmietańska
Mirosław Strzelczak
 Renata Strzelczak

Pan

Rafał

Strzeszewski

Sołtys Sołectwa Krogule

Cezary Malinowski
Roman Ujazda
 Jarosław Malinowski

Pani

Danuta

Rosłońska

Sołtys Sołectwa Krzyczki-Pieniążki

Wojciech Królak
Elżbieta Łępicka
Wiesław Górecki

Pan

Sławomir

Krzyczkowski

Sołtys Sołectwa Krzyczki Szumne

Wojciech Ostrzeniewski
Rajmund Jaworski
Jerzy Ostrzeniewski

Pan

Andrzej

Dłutowski

Sołtys Sołectwa Krzyczki Żabiczki

Jacek Sadowski
Honorata Księżyk
Ewa Dłutowska

Pan

Jerzy

Lubieniecki

Sołtys Sołectwa Lelewo

Piotr Myśliński
Kamil Makowski
Paweł Obojski

Pani

Alicja

Niezgoda

Sołtys Sołectwa Lorcin

Katarzyna Grzymkowska
 Milena Bieniek
 Zbigniew Grzymkowski

Pan

Piotr

Wietecki

Sołtys Sołectwa Lubomin

Renata Malinowska
Dorota Kosela
Wojciech Dąbkowski

Pan

Dawid

Obojski

Sołtys Sołectwa Lubominek

Iwona Obrebska
Katarzyna Szmyt
Sławomira Czachorowska

Pan

Daniel

Miśkiewicz

Sołtys Sołectwa Malczyn

Tadeusz Kobuszewski
Jolanta Gajewska
Mariusz Ostrowski

Pani

Dorota

Krajewska

Sołtys Sołectwa Mazewo Włościańskie

Daniel Kamiński
Wiesława Strzelczak
Piotr Komorowski

Pani

Jolanta

Kalinowska

Sołtys Sołectwa Mazewo Dworskie A

Dorota Nawrocka
 Elżbieta Drozd
 Ewa Łyczkowska

Pani

Iwona

Wróblewska

Sołtys Sołectwa Miękoszyn

Wiesław Siwek
Michał Zalewski
Joanna Ciosek

Pan

Marek

Sielczak

Sołtys Sołectwa Miękoszynek

Mariusz Suski
Adam Sielczak
Lange Marcin

Pani

Katarzyna

Osińska

Sołtys Sołectwa Młodzianowo

Teresa Borzyńska
Tomasz Borzyński
Sławomir Borzyński

Pan

Krzysztof

Fronczak

Sołtys Sołectwa Mogowo

Tomasz Rasiński
Andrzej Zamęcki
Dariusz Gers

Pan

Łukasz

Karabin

Sołtys Sołectwa Mokrzyce Dworskie

Radosław Szpygiel
Agnieszka Ostrowska
Wioletta Karabin

Pan

Adam

Kosewski

Sołtys Sołectwa Mokrzyce Włościańskie

Mirosław Borkowski
Szczepan Stanisław Kosewski
Grzegorz Zakrzewski

Pani

Barbara

Krzeszewska

Sołtys Sołectwa Morgi

Mariusz Kwiatkowski
Chojnacki Krzysztof
Sławomir Murawski

Pan

Michał

Brodowski

Sołtys Sołectwa Nowa Wieś

Ludmiła Bryśkiewicz
Mateusz Krzeszewski
Grzegorz Więcławski

Pan

Zygmunt

Kantorowski

Sołtys Sołectwa Nowa Wrona

Hanna Szpygiel
Lech Grąbczewski
Beata Gajewska

Pan

Eugeniusz

Hegemajer

Sołtys Sołectwa Nowiny

Monika Jasek
Natalia Monińska
Stanisława Hegemajer

Pan

Wojciech Andrzej

Królak

Sołtys Sołectwa Nuna

Agnieszka Fabisiak
Roman Piątkowski
Zbigniew Piątkowski

Pani

Wioletta

Zawadzka

Sołtys Sołectwa Paulinowo

Marek Osiński
Paweł Zawadzki
Sławomir Korytkowski

Pan

Dariusz

Romański

Sołtys Sołectwa Pianowo

Andrzej Rembecki
Bożena Waśniewska
Witold Kopacz

Pani

Bogumiła

Rębecka

Sołtys Sołectwa Nowe Pieścirogi

Marcin Szarszewski
Wojciech Wacholski
Teresa Lewandowska

Pan

Dariusz

Sawicki

Sołtys Sołectwa Stare Pieścirogi

Łukasz Gburzyński
Agata Jarząb
Ewa Więckiewicz

Pani

Justyna

Ostaszewska

Sołtys Sołectwa Pniewo

Katarzyna Kępczyńska
Marian Wróblewski
Maja Mierzejewska

Pani

Barbara

Kosewska

Sołtys Sołectwa Pniewska Górka

Teresa Wodeńska
 Krzysztof Cendrowski
 Anna Malinowska

Pani

Wiesława

Leleń

Sołtys Sołectwa Popowo Borowe

Krzysztof Ostaszewski
Elżbieta Dzbańska
Anna Zaremba

Pan

Dariusz

Załoga

Sołtys Sołectwa Popowo Północ

Grzegorz Mieszkowski
 Wiesław Łępicki
Bogumiła Żbikowska

Pan

Zbigniew

Wóltański

Sołtys Sołectwa Popowo Południe

Michał Rączka
Bogdan Jastrzębski
Dariusz Jaskułowski

Pani

Urszula

Strzelczak

Sołtys Sołectwa Psucin

Anna Menich
Sławomir Długokęcki
Aldona Sucharzewska

Pan

Michał

Ziółek

Sołtys Sołectwa Ruszkowo

Krzysztof Grabowski
Wojciech Sławek
Jarosław Dąbrowski

Pan

Mirosław

Stelmach

Sołtys Sołectwa Siennica

Joanna Menich
Małgorzata Kaczmarczyk
Andrzej Menich

Pan

Zbigniew

Bucholc

Sołtys Sołectwa Słustowo

Bogdan Wroński
Monika Jarczyńska-Filasińska
Ryszard Mańkowski

Pani

Renata

Szpręgiel

Sołtys Sołectwa Studzianki

Wioletta Krzyżewska
 Sławomir Popielarski
 Sylwia Olszewska

Pan

Krzysztof

Rzepiński

Sołtys Sołectwa Toruń Dworski/ Włościański

Bożena Karasiewicz
Alicja Fabisiak
Jerzy Kurkowski

Pani

Urszula

Kruszewska

Sołtys Sołectwa Toruń Dworski 2

Teresa Zawadzka
Aneta Pyrzyńska
Katarzyna Kruszewska

Pan

Janusz

Kopacz

Sołtys Sołectwa Wągrodno

Zenon Niezgoda
Marcin Borzyński
Wojciech Kaczyński

Pan

Mariusz

Pasiewicz

Sołtys Sołectwa Wiktorowo

Marta Garstka
Monika Mroziewicz
 Bożena Śmigasiewicz

Pani

Monika

Szostak

Sołtys Sołectwa Winniki

Małgorzata Kanigowska
Bogumiła Żbikowska
Józef Żbikowski

Pan

Mirosław

Ziółkowski

Sołtys Sołectwa Zaborze

Marcin Kobuszewski
Maciej Brzeziński
Piotr Kurpiewski

Pan

Tomasz

Pietras

Sołtys Sołectwa Żabiczyn

Jolanta Wilim
Marta Romanowicz
Piotr Romanowicz

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP:
  • Data udostępnienia w BIP: 2020-01-10 07:12:54
  • Informacja zaktualizowana przez:
  • Data ostatniej aktualizacji: 2020-01-10 07:19:42
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: ]

przewiń do góry